Ettevõttest

Firma on loodud 2000 aastal ja on 100% Eesti erakapitalil. Destriina OÜ tegevus- aladeks on bürootarvete, -tehnika ja –mööbli müük. Destriina tootevalikusse kuuluvad arvuti- ja tehnikakaubad, registraatorid, vahelehed, kiirköitjad, arhiivisüsteemid, toonerite ja kasettide uute müük, kui ka nende täitmine, mapid ja portfellid, paberikaubad, töö- keskkonnatarbed, kirjutus- ja joonestusvahendid, esitlusvahendid, büroomööbel, majapidamistarbed . Kliendini jõuame mahuka tootekataloogiga.

Meie suurim erinevus konkurentidest on see, et töötame business to business printsiibil, st. otse lõpptarbijaga. Klientide veelgi paindlikumaks teenindamiseks oleme Tallinnas avanud bĂĽrootarvete kaupluse Sõpruse pst. 249/251. Firma motoks on kiire ja kvaliteetne teenindus. Pakume klientidele mitmekĂĽlgset tootevalikut, paidlikku hinnapoliitikat, komplektset teenindust. Meie klientideks on Eestis tegutsevad ettevõtted. Kiireks tellimuste vormistamiseks avasime ka interneti tellimiskeskusewww.destriina.ee : eelistuseks on toodud Internetis kiire ja vahetu info hankimine, tellimisprotsessi kiirus ning lihtsus. Destriina OĂś logos on välja toodud firma sĂĽmboolika kirjaklamber, mis räägib sellest, et firma mĂĽĂĽb kaupa kirjaklambrist alates kuni suurte kontorisvajaminevate masinateni välja. Sinine värv aga sĂĽmboliseerib rahulikkust ja tasakaalu.

Täname tänaseid ja tulevasi kliente, kes Te olete valinud või valimas oma ettevõtte kontoritarvete varustajaks meie firma.

Anname endast parima, õigustamaks Teie usaldust!

Edu soovides,

Destriina OĂś

Destriina OĂś © 2021