Tingimused

 

TELLIMINE

Oste on võimalik sooritada nii kasutajaks registreerudes kui ka ilma registreerumata

Ilma registreerumata on väga lihtne ja kiire oste sooritada. Valige sobiv toode ning lisage ostukorvi. Kui olete lisanud toote ostukorvi ei kohusta see Teid veel ostma, kuid tasub tähele panna, et kuni tellimuse kinnitamiseni on toode saadaval ka teistele kasutajatele. Jälgides ekraanile ilmuvaid juhiseid täitke palun kõik ostukorviga seonduvad tärniga tähistatud lahtrid ning valige sobivad maksmise- ja kohaletoimetamise viisid. Kui tellimus on esitatud, jõuab Teie poolt sisestatud e-posti aadressile mõne hetkega tellimuse kinnitus. Kui Te ei ole tunni aja jooksul kinnitust saanud, palun kontakteeruge meiega  info@destriina.ee või telefonil (+372) 6116572,Mob. 56619688

Kasutajaks registreerudes on Teil võimalik osa saada Destriina OĂś poolt korraldatavatet sooduskampaaniatest, näha oma tellimuste ajalugu, salvestada ostukorve. Registreerumiseks klõpsake lehe päises olevatel lingil Registreeru. Seal täitke vajalikud tärniga märgitud väljad. Kui registreerumine õnnestus, tuleb Teie poolt sisestatud e-posti aadressile sellekohane teade. Edasi toimub kõik nagu ilma registreerumiseta tellimise puhul, kuid eeliseks on see, et järgmistel kordadel pole vaja enam eraldi aadressi ja muid andmeid sisestada, need on juba olemas. Valige sobiv toode ning lisage ostukorvi. Kui olete lisanud toote ostukorvi, ei kohusta see Teid veel ostma, kuid tasub tähele panna, et kuni tellimuse kinnitamiseni on toode saadaval ka teistele kasutajatele. Jälgides ekraanile ilmuvaid juhiseid, täitke palun kõik ostukorviga seonduvad tärniga tähistatud lahtrid ning valige sobivad maksmise- ja kohaletoimetamise viisid.

 

HIND JA MAKSMINE

Kõikide kaupade juures saab klient seadistada kas hinnad sisaldavad käibemaksu 20% või mitte. Euroopa Ühenduse sisene kaupade liikumine (import-eksport) on tollivaba ja mingeid täiendavaid maksusid ei lisandu. Pakkide tellimiseks väljapoole Euroopa Ühendust tuleb kliendil arvestada võimalike kaasnevate tollimaksudega, mis tuleb kauba kättesaamisel tasuda oma sihtriigis. Kaupade hinnale lisandub kohaletoimetamise maksumus. Ostude eest tasumiseks on võimalik valida järgmiste makseviiside vahel:

Ostu sooritamine internetipankade kaudu

Saate kiirelt ja mugavalt tasuda Swedbanki, SEB, Sampo ja Nordea internetipankade vahendusel.

Ostu sooritamine krediitkaardimaksega â€“ Te tasute kauba eest koheselt krediitkaardiga. Aksepteerime VISA ja Mastercard krediitkaarte.

Kaardiandmete edastamine toimub Pankade Kaardikeskuse serveri kaudu ning sellisel juhul kasutatakse Teie ja Pankade Kaardikeskuse vahel alati turvalist ĂĽhendust. Andmeedastuse turvalisuse tagamiseks kasutatakse kliendi ja E-Commerce Payment Gateway interneti liikluse vahel 128-bitist krĂĽpteeringut (SSL- Secure Socket Layer turvaprotokolli) ning andmed, mis liiguvad kaupmehe ja Payment Gateway vahel, allkirjastatakse elektrooniliselt, mis kokkuvõttes välistab selle, et kõrvalised isikud saaksid neid andmeid pealt kuulata või muuta. Kaupmehel on juurdepääs kaarditehingute aruandlusele, kuid puudub juurdepääs täielikule kaardinumbrile. CraftStore ei näe sisestatud kaardiandmeid, kaarditehingu tegemiseks suunatakse klient Pankade Kaardikeskuse turvalisse keskkonda. Maksmise hetkel toimub kaardiomaniku kaardiandmete sisestus kaardiomaniku poolt Kaardikeskuse serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti Kaardikeskuses paiknevas serveris. Kaardiandmete kĂĽsimisel kasutatakse SSLi, MasterCard SecureCode, Verified by Visa. Peale makse sooritamist palume KINDLASTI vajutada "Tagasi kaupmehe juurde" lingile! Vastasel korral ei registreeru tellimus sĂĽsteemis.

 KOHALETOIMETAMINE

Sõltuvalt valitud meetodi maksumusest lisandub kohaletoimetamistasu kauba summale tellimuse sooritamisel. Laos olemasolev kaup postitatakse Teile kolme tööpäeva jooksul pärast kauba eest tasumist. Lõplik tarneaeg sõltub valitud transpordiviisist ning sihtriigist. Valida on võimalik järgmiste kohaletoimetamisviiside vahel:

Tasuta kohaletoimetamine - kui tellimuse kogusumma ĂĽletab lepingus määratud summa, toimetatakse ostetud kaubad Eesti piires tasuta kohale.

SmartPOSTi pakiautomaat – 5,76 eur.

Väga mugav ja lihtne kohaletoimetamise viis, kus pakk saabub Teie poolt valitud SmartPOSTI pakiautomaati. Automaadid asuvad suuremates kaubanduskeskustes üle Eesti ja paki saabumisest teavitatakse Teid SMSi teel telefoninumbrile, mille andsite ostu sooritamisel. Kui soovite osa ostusummast tasuda paki kättesaamisel SmartPOSTi pakiautomaadis, siis lisandub lunamakse menetlemise tasu 1,95 eur.

Eesti Posti pakiautomaat – 5,76 eur.

Väga mugav ja lihtne kohaletoimetamise viis, kus pakk saabub Teie poolt valitud Eesti PostI pakiautomaati. Automaadid asuvad suuremates kaubanduskeskustes üle Eesti ja paki saabumisest teavitatakse Teid SMSi teel telefoninumbrile, mille andsite ostu sooritamisel. Kui soovite osa ostusummast tasuda paki kättesaamisel Eesti Posti pakiautomaadis, siis lisandub lunamakse menetlemise tasu 1,95 eur.

Kuller koju kätte – 5,76 eur.

Paindlike kättetoimetamistingimustega teenus ĂĽle kogu Eesti. Teile helistatakse ette ja lepitakse kokku kättetoimetamiseks sobiv päev ning kellaajavahemik. Kuller toimetab kaupa ainult tööpäevadel 8.00-17.00

Kuller väljapoole Eestit – 19,20 eur

Esialgu toimetame kulleriga kauba kohale ainult Soome Vabariigis. Hind kehtib alusega saadetistele. Väiksemate saadetiste hinnad võivad erineda ülaltoodud hinnast

 

TAGASTAMINE JA GARANTII

Teil on õigus tellitud kaubad 14 päeva jooksul vahetada või tagastada, kui see mingil põhjusel ei sobi. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata. OĂś Destriina võib keelduda kaupa või pakendit tagasi võtmast, kui see on rikutud. Kui soovite toodet tagastada, saatke palun enne postitamist teavitus aadressile info@destriina.ee kuhu palume märkida järgnev info: tellija nimi, arve number, tagastatava toote nimetus ning arveldusarve number. Raha tagastatud kauba eest kantakse Teie arveldusarvele 7 päeva jooksul peale kauba meile tagasi jõudmist. Kauba saatekulu ja tagasisaatmise kulu tagastamisele ei kuulu.

 

 

 

 

PRIVAATSUS

Kõik ostja poolt Destriina OĂś-le  edastatud andmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja vajadusel täiendava informatsiooni andmiseks. Destriina OĂś kinnitab, et kõiki kliendi poolt internetipoele avaldatud andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

 KLIENDITEENINDUS

Kui Teil tekib täiendavaid kĂĽsimusi meie toodete või nende ostmise kohta, siis võtke ĂĽhendust järgnevatel kontaktidel:Tel.+372 6116572 Mob: +372 .56619688; või +372 56220622

Destriina OĂś © 2021